

Перетворювач напруги Power Inverter 5000W 12V work 2200W Інвертор з активним охолодженням
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перетворювач Power Inverter 5000W
Перетворювач UN-3061 12V-220V 2200-5000W призначений для перетворення електрики з 12 В до 220 В.
Інвертор дає змогу під'єднувати навантаження до 5000 Вт. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву, електроінструмент, побутову техніку та інші електроприлади.
Корпус зроблений з алюмінію, у задній частині є вентилятор для охолодження приладу, клеми та гнізда запобіжників. Спереду розташовані розетка, кнопка вмик./вимк., USB-вихід 5 В, а також світлові індикатори режимів роботи. Режим плавного пуску дає змогу приєднувати потужні електроінструменти.
Сфера застосування: в автомобілі, катері, сонячних і вітрових електрогенераторах, для аварійної роботи тощо.
Характеристики:
- Під'єднання пристрою: до акумулятора автомобіля
- Тип монтажу: Зовнішній
- Напруга на виході: 220 В
- Максимальна потужність: 5000 Вт
- Номінальна потужність 2200 Вт
- Частота на виході: 50/60 Hz
- Форма вихідного сигналу: ступенева апроксимація синусоїди
- КПД: 88%
- Температура довкілля під час роботи: -10...+40°С
- Температура та вологість зберігання: -20...+55С, 10%-95%RH
- Робоча вологість: 20%-90%RH (без конденсату)
- Температурний захист
- Охолодження вентилятором
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевантаження
- 2 кулери охолодження
- Звуковий сигнал за низької вхідної напруги
- Вимикання за низької вхідної та вихідної напруги
- Матеріал корпусу Алюміній

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Inverter |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 45 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
- Ціна: 3 634 ₴
