


Перетворювач напруги Power Inverter 4000W 12V work 1700W Інвертор з активним охолодженням
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перетворювач Power Inverter 4000W
Інвертор 4000W (для перетворення електрики з 12 В на 220 В) допоможе в автомобільних поїздках розв'язати питання з підзаряджанням акумуляторів різних пристроїв, як-от:
- ноутбук,
- принтер,
- телевізор,
- відеоплеєр,
- електроінструмент та інших побутових приладів.
Перетворювач інвертор 4000W 12V UN-3060 — перетворювач напруги пристрій, призначений для під'єднання та використання різноманітної побутової техніки, електроінструменту, ноутбука, телефона, різного відео та аудіотехніки, а також інших електроприладів в умовах, де немає мережевих джерел живлення.
Переваги:
- Температурний захист
- Охолодження вентилятором
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевантаження
- Звуковий сигнал за низької вхідної напруги
- Вимикання за низької вхідної та вихідної напруги
Характеристики:
- Вихідна частота: 50 Гц (± 5%);
- Напруга вхідна: 12В;
- Вихідна напруга: 220-240 В;
- ККД: від 85 до 90%;
- Потужність пікова: 4000 Вт;
- Робоча: 1700 Вт;
- Матеріал корпусу Алюміній

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Inverter |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1700 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 45 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
- Ціна: 3 082 ₴
