




Перетворювач напруги Power Inverter 2500W 12V Інвертор з активним охолодженням, модифікований синус
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перетворювач Power Inverter 2500W
Інвертор 2500W (для перетворення електрики з 12 В на 220 В) допоможе в автомобільних поїздках розв'язати питання з підзаряджанням акумуляторів різних пристроїв, як-от:
- ноутбук,
- принтер,
- телевізор,
- відеоплеєр,
- електроінструмент та інших побутових приладів.
Корпус зроблений з алюмінію, у задній частині є вентилятор для охолодження приладу. Спереду розташовані розетка, кнопка вмик/вимк і вихід USB з напругою 5 В, а також світлові індикатори режимів роботи. Прилад можна під'єднувати як через прикурювач, так і безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів.
Сфера застосування: в автомобілі, катері, сонячні та вітрові електрогенератори, для аварійної роботи тощо.
Характеристики:
- Max потужність — 2500W
- Номінальна потужність 1100 Вт
- Вихідна напруга — 220V.
- Частота - 50Hz.
- Захист від низької вхідної напруги <9.5 V.
- Захист від підвищеної вхідної напруги> 14/5V.
- температурний захист.
- Захист від перевантажень.
- Форма вихідного сигналу — диміфікована синусоїда.
- ККД 90%.
- Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегрівання.
Комплектація
- Инвертор;
- Комплект дротів для під'єднання від акумулятора;
- Інструкція англійською мовою.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Inverter |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1100 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 45 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
- Ціна: 2 162 ₴
