



Перетворювач напруги Power Inverter 2000W 12V Інвертор з активним охолодженням, модифікований синус
Перетворювач Power Inverter 2000W
Автомобільний інвертор 12/220 2000 Вт — сучасний, компактний і надійний пристрій, який гарантовано виручить Вас у найнепроміжніших ситуаціях! Перетворювач напруги 12/220 — альтернативне живлення приладів, що працюють від мережі.
Автомобільний перетворювач 12/220, потужністю 2000 Вт — пристрій, призначений для під'єднання та використання різноманітної побутової техніки, електроінструменту, ноутбука, телефона, різної відео- та аудіотехніки, а також інших електроприладів у умовах, де немає мережевих джерел живлення. Наприклад, у подорожах автомобілем, прогулянках на катері, у гаражі, на дачі, в аварійних ситуаціях. Як джерело напруги ±12 В можуть застосовуватися акумулятори автомобіля, вітрові та сонячні генератори.
Особливості:
- Зумер низького рівня заряду акумулятора;
- Автоматичне вимкнення за низького рівня заряду акумулятора;
- Автоматичне вимкнення у разі перевантаження, короткого замикання;
- Система примусової вентиляції;
- Автоматичне вимкнення під час перегрівання;
Характеристики:
- Країна-виробник: Китай;
- Тип пристрою: DC/AC інвертор;
- Вхідна напруга: ±12 В;
- Номінальна потужність 1000 Вт;
- Пікова потужність 2000 Вт;
- Вихідна напруга USB-порту: ±5 В, 500 мА;
- Вихідна напруга: ~220 В, 50 Гц;
- Вихідний струм: ~8.1 А;
- ККД: >90%;
- Матеріал: алюміній — пластик;
- Номінальна вхідна напруга: 12В (10-15В);
- Номінальна вихідна напруга: 220~240 В;
- Вимикання інвертора: за напруги батареї ±9.2 - 9.8 В;
- Сигналізація низького заряду: за напруги батареї ±10.2 - 10.8 В.
Комплектація
- Перетворювач 12/220 В 2000 Вт;
- Під'єднання від акумулятора;
- Упаковки.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Inverter |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 45 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
- Ціна: 2 024 ₴
