
Інвертор перетворювач напруги Power Inverter 1000W 12-220V модифікована синусоїда
Інвертор перетворювач напруги Power Inverter 1000W 12-220V модифікована синусоїда
Перетворювач напруги, автомобільний інвертор Power Inverter постійного струму в змінний струм 220В/50Гц можна використовувати для зарядки та роботи: ноутбуків, відеокамер, телефонів, всілякої аудіо- та відеотехніки та інших електроприладів.
Інвертор призначений для перетворення електрики з 12 В на 220 В. Дозволяється підключати навантаження до 500 Вт з піковою потужністю 1000 Вт.
Корпус із алюмінієвого сплаву міцний, красивий, легкий, зручний та практичний. Його можна використовувати в суворих умовах і будь-якої пори року. Його можна використовувати на дорогах, у кемпінгах, на будівельних майданчиках або в будь-якому місці, де потрібне живлення змінного струму.
Він особливо підходить для постійного використання ноутбуків у автомобілі.
Перетворювач можна підключити безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів.
Характеристики:
- Пікова потужність: 2000 Вт;
- Номінальна потужність: 1000 Вт;
- Вхідна напруга: 12 В
- Вихідна напруга: 200-240 В, 50 Гц
- форма вихідного сигналу - модифікована синусоїда
- Компактний дизайн
У комплект поставки входять:
- автомобільний інвертор
- з'єднувальний кабель
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 070 ₴
