
Лопата штикова з нержавіючої сталі 60 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лопата штикова з нержавіючої сталі 60 см

Лопата штикова з нержавіючої сталі з ручкою 60 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 60 см |
| Стан | Новий |
| Рукоятка | |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Тип рукоятки | Незнімна |
| Робоча частина | |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Довжина робочої частини | 17 см |
| Ширина робочої частини | 11.5 см |
- Ціна: 644 ₴
