


Лопата складна багатофункціональна саперна туристична в чохлі протиударна 60 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лопата складна багатофункціональна саперна туристична

Універсальна лопатка, яка включає лопату, кирку і пилку - може виявитися оригінальним і необхідним подарунком для рибалки, мисливця або туриста.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 60 см |
| Додаткові можливості | Пила, Кірка |
| Стан | Новий |
| Рукоятка | |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Тип рукоятки | Знімна |
| Робоча частина | |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Довжина робочої частини | 22 см |
| Ширина робочої частини | 16 см |
- Ціна: 598 ₴
