


Перетворювач 1000W + зарядка (чиста синусоїда)
Цей інвертор перетворює 12 В постійного струму на 220 В змінного струму. Може широко використовуватися для живлення всіх видів електричного обладнання, які працюють від 220 В змінного струму, як-от мобільні телефони, електроінструмент, ноутбуки, електричні лампи, цифрові камери, невеликі РК телевізори, програвачі компакт-дисків, DVD тощо.
Інвертор чудово підходить для газових котлів автономного опалення!
Також за допомогою цього інвертора легко зарядити мобільник, Flash-плеєр та інші пристрої.
Інвертор виготовлений із передових мікросхем, що використовують технологію PWM, завдяки чому зменшена вага й об'єм і досягнута безшумна робота пристрою.
Вихід інвертора обладнаний універсальним роз'ємом, за допомогою якого до інвертора можна під'єднати прилади, що мають вилку живлення європейського типу або ж американську вилку.
Технічні характеристики:
- Вихідна частота: 50 Гц (± 2Гц)
- Діапазон вхідної напруги: 10-15 В постійного струму
- Вихідна напруга: 220 В змінного струму
- Потужність інвертора 1000 Вт
- Стабільність вихідної напруги: ± 10%
- Універсальна розетка на виході
- Автоматичний тепловий захист
- Захист від перевантаження
- Індикація розряджання акумулятора за напруги нижче ніж 10,5 В ±0,3 В
- Автоматичне вимкнення інвертора за 10 В ±0,3 В
- Автоматичне вимкнення інвертора за 15 В±1В
- Захист від неправильної полярності
- Форма вихідної напруги: Чиста синусоїда!
- Вбудований вентилятор охолодження
- Розмір інвертора: 225х95х55 мм
- Довжина живильних кабелів із крокодилами 650 мм
- Довжина кабелю з адаптером у прикурювач 500 мм
У комплекті:
- Інвертор 1 шт.
- Кабель із крокодилом 2 шт.
- Кабель з адаптером у прикурювач
- Паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Номінальна вхідна напруга | 1000 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Частота | 50 Гц |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Інші функції і особливості | Захист від перевантаження по максимальному струму, Захист від перенапруги |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 55 мм |
- Ціна: 7 360 ₴
