




Шліфмашина вібраційна електрична FS-300 Worcraft
Шліфмашина вібраційна електрична FS-300 Worcraft

ПОТУЖНІСТЬ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
-
Двигун потужністю 300 Вт дозволить робити тонке шліфування пласких заготівель.
-
Розмір шліфувальної платформи 115x230 мм гарантує високу продуктивність робіт.
-
Регулювання частоти вібрації 6000-11 000 віб/хв дозволить виконувати різноманітні операції і використовувати широкий вибір матеріалів для обробки заготівель.
ЗРУЧНІСТЬ І ЛЕГКІСТЬ РОБОТИ
-
Мішок для пилу знижує кількість пилу і полегшує прибирання робочого місця.
-
Прогумована ергономічна рукоятка дозволить надійніше утримувати інструмент, знизить втому при роботі з інструментом.
-
Мережевий шнур PVC стійкий до високих температур. Він довговічний, відрізняється хімічною і вогневою стійкістю.
-
Регулювання швидкості обертання стрічки дозволить робити різноманітні операції стрічковою шліфувальною машинкою, а також використовувати широкий вибір матеріалів для обробки заготівлі.
НАДІЙНІ, ВІТРИВАЛІ ВУЗЛИ ТА МЕХАНІЗМИ
-
Багатошарова заливка обмоток якоря і статора термостійким лаком надійно захищає двигун від будівельного пилу та міжвиткового замикання.
- Міцний корпус з якісного ABS пластику зі спеціальним складом.
- Покращені шестерні забезпечать зниження шуму і вібрації під час робіт.
- Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву, відповідно, продовжуючи термін роботи.
- Термостійке мастило збільшить термін служби інструменту.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- вібраційна машина FS-300;
-
мішок для пилу;
-
інструкція;
-
гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Вага | 2.3 кг |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 1 923 ₴

