




Шліфмашина вібраційна електрична MFS-400 Mächtz
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфмашина вібраційна електрична MFS-400 Mächtz
ПОТУЖНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
- Двигун потужністю 400 Вт дасть змогу робити тонке шліфування плоских заготівок.
- Розмір шліфувальної платформи 90 мм x 187 мм гарантує високу продуктивність робіт.
ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ РОБОТИ
- Патрубок для під'єднання пилососа полегшує відведення пилу від місця оброблення.
- Прогумована ергономічна ручка дає змогу надійніше утримувати інструмент і знижує втому рук.
- Абразивний папір кріпиться швидкозатискними фіксаторами, заощаджуючи час під час заміни.
- Клавіша увімкнення блокується, що підвищує комфорт роботи.
- Шнур живлення довжиною 2 метри дає змогу комфортно працювати, не турбуючись про віддаленість від розетки.
- Тип оболонки мережевого шнура PVC стійкий до високих температур. Він довговічний, вирізняється хімічною стійкістю.
НАДІЙНІ, ДОВГОВІВНІ ПЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
- Багатошарове заливання обвиток якоря і статора термостійким лаком надійно захищає двигун від будівельного пилу та міжвиткового замикання.
- Міцний корпус із якісного ABS пластику зі спеціальним складом.
- Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріванню та продовжуючи тривалість циклу роботи.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- шліфмашина вібраційна MFS-400;
- инструкция;
- гарантійний талон;
- пакувальна коробка.
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення, у зв'язку з постійним вдосконаленням.

| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Вага | 1.1 кг |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 90 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 1 150 ₴



