
Перетворювач напруги інвертор Wimpex, чиста синусоїда, 4000 Вт WX4040
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перетворювач напруги WX4040
Інвертор — це прекрасне рішення для живлення Ваших ґаджетів в автомобілі. Цей прилад перетворює електрику з 12 В на 220 В. За допомогою інвертора, що під'єднується до прикурювача або безпосередньо до акумулятора автомобіля.
Ви можете під'єднати:
- ноутбук, комп'ютер, принтер, ксерокс тощо.
- відеотехніку, аудіоапаратуру, телевізор, DVD/CD плеєр
- будь-який електроінструмент
- зарядний пристрій
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність: 4000 Вт;
- Пікова потужність: 5000 Вт;
- Сила струму: 20 А;
- Частота на виході: 50/60 Гц;
- Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда;
- ККД: 88%;
- робоча температура від -10 до +40 °C;
- Робоча вологість: 20%-90% RH (без конденсату);
- Температурний захист: є;
- Охолодження: вентилятор;
- Захист від короткого замикання: є;
- Захист від перевантаження: є;
- Матеріал: алюміній.
Комплектація
- Інвертор
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 5000 Вт |
| Струм холостого ходу | 20 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| ККД, не менше | 88 % |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 360 ₴
