


Газова плита чавунна настільна з п'єзопідпалом 23 кВт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Газова плита чавунна настільна з п'єзопідпалом 23 кВт
Газова плита настільна чавунна універсальна з п'єзопідпалом під казан, каструлю, жаровню, сковороду та інші ємності. Міцний корпус пальника виготовлений із чавуну та покритий антикорозійною, термостійкою фарбою, що забезпечує довгий термін експлуатації.
У пальника є ніжки, що дозволяє їй стійко стояти на будь-якій поверхні.
Характеристики:
- Розмір: 50х30х20 см
- Вага: 7 кг
- Двоконтурний пальник з регулюванням полум'я
- Робочий тиск: 1-2 Bar
- Потужність: 23 кВт
- Витрата палива 170 г/год
- Матеріал Чавун
- Тип обладнання Плита
- Тип газу Пропан (газовий балон)
Комплектація:
Чавунна газова плита 23 кВт з п'єзопідпалом
Картонна упаковка

Важливо! ! !
1. Для стійкої та стабільної роботи даної плити, рекомендується підключати редуктор з ручним регулюванням тиску.
2. Підвищувати тиск газу (регулювання) через редуктор тільки після відкриття кранів на газовій плиті!
3. Надмірний тиск газу через редуктор тягне за собою вихід з ладу кранів, що призводить до поломки плити.
Для коректної роботи даної чавунної газової плити потрібний редуктор високого тиску з ручним регулюванням.
Редуктор типу "Жаба" не підходить.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 23 Вт |
| Витратуа газового палива | 170 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Чавун |
| Вага | 7 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 3 496 ₴
