



Строительный миксер Worcraft EM14-140
Строительный миксер Worcraft EM14-140

Миксер строительный EM14-140 применяется для размешивания красок, лаков, клеев, строительных растворов и смесей в бытовых условиях. Наличие регулятора оборотов и две скорости с разными диапазонами способствуют мягкому погружению миксерной насадки в материал, размешивается, снижая разбрызгивания.
- Двухскоростной редуктор - два режима работы, отличаются количеством оборотов миксерной насадки. Работайте с различными строительными смесями разной густоты
- Регулировка скорости - мягкое погружение миксерной насадки в размешиваемый материал, устраняя разбрызгивание
- Плавный пуск предотвращает рывки прибора и разбрызгивание смеси в начале рабочего процесса, продлевает срок службы деталей
- Дополнительная миксерная насадка для быстрой работы с разными смесями
-
Потужний двигун 1400 Ватт допоможе впоратися з розмішуванням фарб, лаків, клеїв, будівельних розчинів і сумішей.
-
Міксерна насадка з діаметром 140 мм - оптимальний розмір для різних робіт.
-
Наявність регулятора обертів і дві швидкості з різними діапазонами, 240-500/380-850 об/хв, сприяють м'якому зануренню віночка в матеріал, знижуючи розбризкування.
-
Вага 6,3 кг, різьблення шпинделя М14.
ЗРУЧНІСТЬ І ЛЕГКІСТЬ РОБОТИ
- Плавний пуск запобігає ривкам приладу і розбризкуванню суміші на початку робочого процесу, продовжує термін служби деталей.
- Додаткова міксерна насадка для швидкої роботи з різними сумішами.
- Міксер обладнаний двома ручками, завдяки чому виріб зручно і надійно лежить в руках, допомагає оператору зберігати стійке положення під час роботи.
- Гумовий шнур живлення довговічний, не заламується.
- Фіксатор кнопки включення необхідний для режиму тривалої роботи, позбавляє від необхідності тримати пускову кнопку весь час, утримуючи та знижуючи навантаження на руки.
НАДІЙНІ, ВИТРИВАЛІ ВУЗЛИ ТА МЕХАНІЗМИ
-
Багатошарова заливка обмоток якоря і статора термостійким лаком надійно захищає двигун від будівельного пилу та міжвиткового замикання.
-
Корпус редуктора виконаний з металу.
-
Міцний корпус з якісного ABS пластику зі спеціальним складом.
-
Покращені шестерні забезпечать зниження шуму і вібрації під час робіт.
-
Термостійке мастило збільшить термін служби інструменту.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву і продовжуючи термін роботи.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- міксер будівельний EM14-140;
- ключ 2 шт.;
- міксерна насадка 2 шт.;
- інструкція;
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Вес | 6.3 кг |
| Тип патрона | Ключевой |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка кнопки включения | True |
| Ударный режим | True |
| Защита от перегрузок | True |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Прорезиненная рукоятка | True |
| Дополнительная рукоятка | True |
- Цена: 4 670 ₴
